Kryetari i Komunës së Gjakovës shtron iftar për përfaqësuesit e KBIGJ

Kryetari i Këshillit të Bashkësisë Islame në Gjakovë Ahmet ef.Hoxha bashkë imamët dhe stafin administrativ morën pjesë në iftarin e shtruar nga Kryetari i komunës së Gjakovës Ardian Gjini. Me këtë rast ishin prezent edhe përfaqësues institucional, politik, si dhe përfaqësues të tarikatit.

Kryetari Gjini falënderoi pjesëmarrësit në këtë iftar, duke iu uruar agjërim të lehtë dhe të pranuar. Nga ana tjetër, kryetari i KBIGJ-së, Ahmet ef.Hoxha falënderoi të parin e Komunës për iftarin e shtruar si dhe për bashkëpunimin ndërinstitucional, duke kërkuar që ky bashkëpunim të vazhdoj edhe me tej.Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati
Index ->

Komentet

No Comments!

Komento këtë artikull:

* Emri
* E-mail adresa juaj 1
* Your Comment 2

shkronja të mbetura.

 

Shkruaj kodin:

Captcha

 

* Fusha duhet të plotësohet patjetër


1. E-mail adresa juaj nuk do të publikohet, dhe do të jetë e dukshme vetëm për administratorët e faqës.


2. Islam Gjakova.net e posedon të drejtën e redaktimit, modifikimit dhe fshirjes së komenteve që kanë përmbajtje ofenduese, që fyejnë dikë dhe që nuk i përmbahen temës së artikullit. Gjatë komenteve gjithashtu nuk lejohet reklamimi i ndonjë ueb-faqe.