Halil Kastrati: Jemi përgatitur të arrijmë tek secila familje në nevojë

Ditë më parë humanisti i njohur, Halil Kastrati, ka paralajmëruar se kuzhina e “Jetimave të Ballkanit” do të mbyllet për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi.

Mirëpo furnizimi me produkte ushqimore për familjet në nevojë nuk do të ndalen, ishte ky edhe njëri ndër njoftimet e Kastratit.
Mirëpo, Kastrati ka publikuar disa fotografi nga aksion që ka ndërmar për t’i furnizuar familjet në nevojë.
“Aksioni do të vazhdojë çdo ditë nëpër familjet nevojtare në krejt komunat e Kosovës, sot kemi filluar me familjet që janë të regjistruara në kuzhinën tonë – Prizren”, ka shkruar ndër të tjera Kastrati.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati
Index ->

Komentet

No Comments!

Komento këtë artikull:

* Emri
* E-mail adresa juaj 1
* Your Comment 2

shkronja të mbetura.

 

Shkruaj kodin:

Captcha

 

* Fusha duhet të plotësohet patjetër


1. E-mail adresa juaj nuk do të publikohet, dhe do të jetë e dukshme vetëm për administratorët e faqës.


2. Islam Gjakova.net e posedon të drejtën e redaktimit, modifikimit dhe fshirjes së komenteve që kanë përmbajtje ofenduese, që fyejnë dikë dhe që nuk i përmbahen temës së artikullit. Gjatë komenteve gjithashtu nuk lejohet reklamimi i ndonjë ueb-faqe.