KBIGJ vazhdon me masa preventive për ndalimin e përhapjes së Coronavirusit

Këshilli i Bashkësisë Islame në Gjakovë, në vazhdën e masave për parandalimin e përhapjes së pandemisë Covid19, ka vazhduar edhe sot me dizenfiktimin e xhamive dhe objekteve tjera të KBIGJ-së.

Sot ësht dezinfektuar Xhamia në Koloni për të vazhduar me Xhamitë në fshatrat Lipovec, Rogove, Bec, Rashkoc, Jabllanicë, Kralan, Osek Hile, Skivjan, Batushë, Molliq, Brovinë, Ponoshec, Babaj Bokes, Smolicë, Ramoc dhe Dobrosh.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati
Index ->

Komentet

No Comments!

Komento këtë artikull:

* Emri
* E-mail adresa juaj 1
* Your Comment 2

shkronja të mbetura.

 

Shkruaj kodin:

Captcha

 

* Fusha duhet të plotësohet patjetër


1. E-mail adresa juaj nuk do të publikohet, dhe do të jetë e dukshme vetëm për administratorët e faqës.


2. Islam Gjakova.net e posedon të drejtën e redaktimit, modifikimit dhe fshirjes së komenteve që kanë përmbajtje ofenduese, që fyejnë dikë dhe që nuk i përmbahen temës së artikullit. Gjatë komenteve gjithashtu nuk lejohet reklamimi i ndonjë ueb-faqe.