Arsim ef.Morina

Vendlindja:..........Gjakovë
Ditë lindja:...........12.06.1980
Vendë punimi:........Imam-mual-lim dhe hatib në Xhaminë e Fetah Agës
Kualifikimi:.............superiorë (universiteti islamik) Medine
Vendimi:............ me kontratë
Dt.e lëshimit të vendimit:....13.09.2005

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati
Index ->

Komentet

Nga: Kastrioti (E Shtunë, 20 Gusht 2011 04:49)
Nuk mendoj se duhet dalluar hoxhallaret tane, sepse dihet se te gjithe hoxhallaret jane pasues te Pejgamberit MUHAMED salallahu alejhi ue selem. Zoti i ruajte te gjithe dhe Allahu i shperblefte ne kete bote dhe inshalla ne boten tjeter me Xhanetin e tij. Eselamu alejkum
Nga: adonis (E Shtunë, 7 Maj 2011 00:02)
Selam Alejkum. Shkurt e shqip, Hoxhe Arsimi eshte imami me i miri te trojet shqiptare. Allahu te shperblefte. Adonisi

Komento këtë artikull:

* Emri
* E-mail adresa juaj 1
* Your Comment 2

shkronja të mbetura.

 

Shkruaj kodin:

Captcha

 

* Fusha duhet të plotësohet patjetër


1. E-mail adresa juaj nuk do të publikohet, dhe do të jetë e dukshme vetëm për administratorët e faqës.


2. Islam Gjakova.net e posedon të drejtën e redaktimit, modifikimit dhe fshirjes së komenteve që kanë përmbajtje ofenduese, që fyejnë dikë dhe që nuk i përmbahen temës së artikullit. Gjatë komenteve gjithashtu nuk lejohet reklamimi i ndonjë ueb-faqe.