JUSUF ELEZAJ

Vendlindja:..........Fsh. Staradran. KK Istog
Ditë lindja:..........10.04.1951
Vendë punimi:........Imam-mual-lim dhe hatib në Xhaminë Mulla Jusuf
Kualifikimi:.............superiorë (el Azhar)
Vendimi:.............i përhershëm
Dt.e lëshimit të vendimit:..11.08.1999

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati

Komentet

Nga: ahmed elezaj (E Shtunë, 21 Janar 2012 13:02)
Selam alejkum babi, jam krenar si djal i juaj per gjithe keto vite qe ja kushtove fes islame dhe popullit tend, je treguar i durimshem e i menqur ne gjitha sferat e jetes , me te vertet te ka sprovuar Allahu sepse je jetim dhe te ka ngrit tek vetja e Tij, te uroj jete te shendetshem dhe lumturi , te dua babi nga 3 djemt tu Ahmedi,Muhamedi, Tamiri

Komento këtë artikull:

* Emri
* E-mail adresa juaj 1
* Your Comment 2

shkronja të mbetura.

 

Shkruaj kodin:

Captcha

 

* Fusha duhet të plotësohet patjetër


1. E-mail adresa juaj nuk do të publikohet, dhe do të jetë e dukshme vetëm për administratorët e faqës.


2. Islam Gjakova.net e posedon të drejtën e redaktimit, modifikimit dhe fshirjes së komenteve që kanë përmbajtje ofenduese, që fyejnë dikë dhe që nuk i përmbahen temës së artikullit. Gjatë komenteve gjithashtu nuk lejohet reklamimi i ndonjë ueb-faqe.