Telegram ngushëllimi

Telegram ngushëllimi me rastin e vdekjes së shefes së grupit parlamentar të AKR-së në Asamblenë Komunale të Gjakovës, zonjës Gjylgjyzare Karaxhija-XharavinaNga: Kryetari i Këshillit të Bashkësisë Islame në Gjakovë, Ahmet ef.Hoxha

Për: Degën e Partisë AKR në GjakovëTELEGRAM NGUSHËLLIMIMe dhimbje te madhe e pikëllim të thellë, mësuam lajmin e hidhur për vdekjen e zonjës Gjylgjyzare Karaxhija-Xharavina

Andaj, në emër të Këshillit të Bashkësisë Islame në Gjakovë dhe në emrin tim personal, pranoni ngushëllimet më të sinqerta për humbjen e jetës së bashkëpunëtores tuaj dhe bashkëqytetares sonë zonjës Gjylgjyzare Karaxhija-Xharavina.

Përmes jush, ne ngushëllojmë familjarët dhe miqtë e zonjës Gjylgjyzare, duke lutur Zotin që dhimbjen për humbjen e saj t’ua lehtësojë dhe shpirti i saj të prehet në paqe.Me respekt,
Ahmet ef.Hoxha
Kryetari i Këshillit të Bashkësisë Islame në Gjakovë

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati

Komentet

No Comments!

Komento këtë artikull:

* Emri
* E-mail adresa juaj 1
* Your Comment 2

shkronja të mbetura.

 

Shkruaj kodin:

Captcha

 

* Fusha duhet të plotësohet patjetër


1. E-mail adresa juaj nuk do të publikohet, dhe do të jetë e dukshme vetëm për administratorët e faqës.


2. Islam Gjakova.net e posedon të drejtën e redaktimit, modifikimit dhe fshirjes së komenteve që kanë përmbajtje ofenduese, që fyejnë dikë dhe që nuk i përmbahen temës së artikullit. Gjatë komenteve gjithashtu nuk lejohet reklamimi i ndonjë ueb-faqe.