Erërat e forta dëmtojnë minaren e Xhamisë në Pejë

Erërat e forta në vend sot shkaktuan dëme të ndryshme në qytetin e Pejës.

Dëmet në fjalë kanë përfshirë edhe një Xhami. Nga erërat është dëmtuar saktësisht edhe minarja e Xhamisë.

Në një fotografi të dërguar në Indeskonline shihen qartë dëmet e shkaktuara nga këto erëra që nuk dihet se sa do të zgjasin pasi mbretëruan në vend sot gjatë gjithë ditës.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati
Index ->

Komentet

No Comments!

Komento këtë artikull:

* Emri
* E-mail adresa juaj 1
* Your Comment 2

shkronja të mbetura.

 

Shkruaj kodin:

Captcha

 

* Fusha duhet të plotësohet patjetër


1. E-mail adresa juaj nuk do të publikohet, dhe do të jetë e dukshme vetëm për administratorët e faqës.


2. Islam Gjakova.net e posedon të drejtën e redaktimit, modifikimit dhe fshirjes së komenteve që kanë përmbajtje ofenduese, që fyejnë dikë dhe që nuk i përmbahen temës së artikullit. Gjatë komenteve gjithashtu nuk lejohet reklamimi i ndonjë ueb-faqe.