Myftiu Naim ef.Tërnava kërkon nga SBASHK-u dhe Sindikata e Shërbyesve Civil të ndërpresin grevën
Na ndiqni

Lexoni lajmet më të fundit nga rrjetet tona sociale!

Video

Pak, por e vazhdueshme